top of page

AKADEMİK

Okulumuzun akademik hedefleri, bu hedeflere giren yöntemleri ve başarılarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Projeler

Öğrencilerimizin ve mezunlarımızın sosyal becerilerini geliştirmelerini akademik başarıları kadar önemsiyoruz. Sosyal becerisi gelişmiş bireylerin hayatta daha başarılı olduğu tartışmasız bir gerçektir.

Meme Kanseri

Bilim ve Teknoloji

Bilimsel gelişmeleri takip ediyor, öğrencilerimizin dikkatini çekecek programlar uyguluyoruz. Hangi mesleği seçecek olursa olsun herkesin bilime ayak uydurması gerektiğini biliyoruz.

deney
deneme sınavı

Matematik

Matematiği sadece bir ders ve sınav puanı olarak değil hayatın içindeki  yerini de anlatıyoruz. Korkutmuyoruz, geliştiriyor, sevdiriyoruz.

kütüphane

Edebiyat

Kitap okuyor, okuma konusunda teşvik ediyoruz. Kütüphanemizi sürekli olarak genişletiyor, öğrencilerimizi okumaya ve yazmaya teşvik ediyoruz.

Sanat

"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."  Her öğrencimizi kendine uygun sanat dallarını keşfetmesi ve uğraş vermesi için destekliyoruz.

sanat

Beden Eğitimi

Sağlıklı bir beden spor yapmaktan geçer. Her öğrencimize uygun spor dallarını belirleyip sunuyor, gelişimlerini destekliyor, turnuvalar düzenliyoruz. Amaç centilmenlik ve spor.

spor salonu
bottom of page